O nas

Efektseo.pl jest jedną z gałęzi grupy effect5. Grupa Effect5 ma na celu pomaganie firmom, korporacjom oraz osobom fizycznym z całego świata w budowaniu wizerunku w Internecie. Internet to ogromny i ciągle rosnący świat, rządzący się swoimi prawami – my wiemy jak w nim się poruszać. Jeżeli jeszcze Cie nie ma w Internecie, jeżeli nie można odnaleźć Twojej strony w wyszukiwarce internetowej lub zajmuje to dłużej niż 30sec. to czas abyś wyszedł naprzeciw swoim klientom i skorzystał w naszej pomocy.

Mottem grupy effect5 jest to iż wierzmy w efekty – nie w rachunki. Postaramy się dobrać dla Ciebie unikalną strategie marketingu internetowego tak aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Czym jest grupa Effect5?

Grupa Effect5 jest to sieć połączonych firm które mają za zadanie współpracować ze sobą w tworzeniu wizerunku w Internecie. Sukcesywnie kreujemy „Internet Image” dla klientów z całego świata m.in. USA, UK, Polska oraz kraje Unii Europejskiej.

 

Efektseo.pl jest Polskim odziałem grupy Effect5 odpowiedzialnym za polskich klientów korporacyjnych oraz osoby fizyczne. Bogata oferta oraz gwarancja efektów to przepis na sukces! Effectseo.com jest to Globalny dział SEO grupy effect5. W ofercie znajduje się SEO na światowym poziomie, Complex Internet Marketing Services oraz Social Media – niezbędne w obecnych czasach.
Effectseo.co.uk – jest to odział grupy odpowiedzialny za SEO oraz kontakt z klientami z terenu Wysp Brytyjskich, Irlandi oraz Nowej Zelandi. Effectwebsites.com jest to odział grupy odpowiedzialny za projekty graficzne. Wszystkie projekty stron, facebook pages oraz elementy graficzne wychodzą z tej własnie „fabryki”.
Effect5.com jest stroną internetową grupy Effect5. Grupa na bierząco się rozrasta i poszerza wachlarz swoich usług dla coraz większej grupy odbiorców. Mottem grupy jest – „Effects not Invoices”.

 

 

Jeżeli mają państwo jakiekolwieg pytania – lub potrzebują państwo pomocy – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Grupa konsultantów chętnie udzieli państwu wszystkich niezbędnych odpowiedzi.

Kontakt